[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Test category » Test forum » Як Вам Хутірська школа?
Як Вам Хутірська школа?
vladik4447Дата: Понеділок, 2012-10-08, 3:57 PM | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
Висловлюйте свої побажання та недоліки школи.

Влад4447

cobra-bestДата: Субота, 2018-02-17, 1:35 PM | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Репутація: 0
Статус: Offline
не має Подовженого дня, знімаються побори з батьків до кишені людей не законно, ну не відаючи чека куди пішло та ПДВ% який вирахувала держава якщо це є, хоча держава фінансує, також на зібраннях обговорюють батьків які не хочуть здавати кошти так як це не законно та наче як рекетирство, видають бланк за прізвищем, та перелік  коштів на що та скільки, та підведений підсумок, якщо хтось не здав того цкують.

а ще мені цікаво чому вчителі на зібрані не кажуть які вони здобутки мають, скільки часу тратять щоб навчити людину яка буде їм на пенсію працювати, краще потрібно у собі розібратись та вчити дітей які будуть піднімати нашу країну, а не брати кошти. не давати знання а тільки плакатись що не вистачає  на відпустку у Турції,хоча деякі люди навіть на морі не були, так що про вашу школу дуже поганий відгук в мене, це я ще у Міністерство не звернувся, хоча так і зроблю якщо не зрозуміють що людей на посади вчителів багато та я можу кожного замінити навіть Директора,  чекаю відповіді та рішень стосовно школи де вчаться діти.

Додано (2018-02-17, 1:35 PM)
---------------------------------------------
Не має Подовженого дня у школі, знімаються побори з батьків до кишені людей не законно, ну не відаючи чека куди пішло та ПДВ% який вирахувала держава якщо це є, хоча держава фінансує, також на зібраннях обговорюють батьків які не хочуть здавати кошти так як це не законно та наче як рекетирство, видають бланк за прізвищем, та перелік  коштів на що та скільки, та підведений підсумок, якщо хтось не здав того цкують.

а ще мені цікаво чому вчителі на зібрані не кажуть які вони здобутки мають, скільки часу тратять щоб навчити людину яка буде їм на пенсію працювати, краще потрібно у собі розібратись та вчити дітей які будуть піднімати нашу країну, а не брати кошти. не давати знання а тільки плакатись що не вистачає  на відпустку у Турції,хоча деякі люди навіть на морі не були, так що про вашу школу дуже поганий відгук в мене, це я ще у Міністерство не звернувся, хоча так і зроблю якщо не зрозуміють що людей на посади вчителів багато та я можу кожного замінити навіть Директора,  чекаю відповіді та рішень стосовно школи де вчаться діти.

Форум » Test category » Test forum » Як Вам Хутірська школа?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Этот сайт защищен «Site Guard»