.

А Д М І Н І С Т Р А Ц І Я  Ш К О Л И

  Директор

 

  Директор  школи – Сербіна  Алла  Михайлівна,

  вчитель української мови та літератури

 

 

 

      Заступник  з  НВР – Гончаренко  Лідія  Василівна,

      вчитель математики і фізики

 

 

 

 

    Заступник  з  ВР – Чорна  Галина  Степанівна,

    вчитель початкових класів

 

 

 

 

   Педагог – організатор – Веженкова  Людмила  Миколаївна,

   вчитель російської мови та зарубіжної літератури

 

 

 

       Соціальний  педагог – Михайлова  Людмила Олексіївна,

       вчитель образотворчого мистецтва

 

 

 

      Психолог – Кот Валентина Петрівна,

      вчитель початкових класів

 

 

 

 

СПИСОК ВЧИТЕЛІВ ХУТІРСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ

ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ

1.   Сербіна Алла  Михайлівна (українська мова та література)

2.   Гончаренко Лідія  Василівна( математика)

3.   Чорна Галина  Степанівна(вчитель початкових класів)

4.   Рябова Лідія  Борисівна(математика)

5.   Веженкова Людмила Миколаївна(зарубіжна література,російська мова)

6.   Горбенко Катерина  Миколаївна(хімія,трудове навчання,основи медичних знань)

7.   Рижак Вікторія  Анатоліївна(історія,правознавство)

8.   Вашуріна Людмила Борисівна(англійська мова)

9.   Погрібна Марина  Олексіївна(українська мова та література)

10. Михайлова Людмила Олексіївна(образотворче мистецтво, художня культура)

11. Погрібний Валерій  Петрович(образотворче мистецтво)

12. Ротай Світлана Геннадіївна(вчитель початкових класів)

13. Кот Валентина  Петрівна(психологія)

14. Власенко Таїсія Олександрівна(фізична культура та інформатика в молодших класах)

15. Скорик Світлана Петрівна(біологія,основи здоров'я)

16. Козачкова Наталія  Володимирівна(вчитель початкових класів)

17. Манько Галина  Антонівна(географія, природознавство,економіка)

18. Церковна Вікторія Олександрівна(українська мова та література)

19. Короп Тетяна Леонідівна(зарубіжна література,російська мова)

20. Красота Марина Олександрівна(математика)

21. Олексенко  Ірина Володимирівна(фізика, інформатика)

22. Медведенко Ірина Василівна(історія,правознавство)

23. Іщенко Олексій Володимирович(фізична культура)

24. Капура Юлія Анатоліївна(вчитель початкових класів)

25. Мельніченко  Дарина Олексіївна(вчитель початкових класів)

26. Качур Ірина Ігорівна(англійська та німецька мова)

27. Веретільник Лілія Володимирівна(вчитель початкових класів)

28. Троян Анна Петрівна(українська мова та література,асистент учителя в інклюзивному класі)

Этот сайт защищен «Site Guard»