Головна » Файли » Мої файли

Дитяче самоврядування в пришкільному таборі відпочинку «Калинка»
2016-03-11, 1:52 PM

2.3. Дитяче самоврядування в пришкільному таборі відпочинку «Калинка»

Дитяче самоврядування в таборі – це організація життя дитячого колективу, школа формування навичок самоврядування, соціальної активності та соціальної відповідальності, громадянського виховання дітей, формування ініціативної, здатної приймати нестандартні рішення особистості. Воно створює для школярів широкі можливості для самореалізації, орієнтує їх на досягнення соціально корисної мети, індивідуальної та суспільної, відвертає увагу дітей від асоціальних норм поведінки.

Усі загони працюють під керівництвом вищого органу самоврядування у таборі – Ради табору. До її складу входять представники з усіх загонів,окрім цього вихователі та вчитель фізичної культури. Рада табору об’єднує у собі 4 центри, які охоплюють різні ділянки роботи: санітарно-господарський, дисципліни та порядку, культури і дозвілля, спорту і туризму .

Робота у пришкільному таборі «Калинка» здійснюється за такими напрямками: екологічний, родинне виховання, культурно-спортивний, виховання милосердя, розвиток талантів, творчих здібностей.

Учні колективно створюють емблему, складають девіз та приймають закони табору.

У перший день зміни відбувається розподіл на загони. Він здійснюється за різними критеріями: за віком, інтересами, за бажанням дітей.

Під час загонового збору знайомств, організованого вихователями, та ряду інших заходів, діти знайомляться зі своїм наставником, розкривають свої творчі здібності,виявляються лідери.

Разом із вихователем учні вибирають назву та закличку для свого загону; проводять шляхом відкритого або таємного голосування вибори до керівних органів дитячого самоврядування в таборі – Ради табору та ініціативної групи загону.

Табір «Калинка» у 2013 році став переможцем у Всеукраїнському етапі   конкурсу серед навчальних закладів на кращий табір відпочинку у номінації «Табір з денним перебуванням дітей».

Та найголовніше завдання табору – зміцнити здоров’я дітей, виховати в них культуру здорового способу життя.

Категорія: Мої файли | Додав: khutoru
Переглядів: 242 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Этот сайт защищен «Site Guard»