Головна » 2015 » Лютий » 4 » І в щасливі, й в злі години для Вкраїни живемо
4:22 PM
І в щасливі, й в злі години для Вкраїни живемо

    3 лютого 2015 року в Хутірській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч з   учасником бойових дій в зоні АТО, штурмовиком 80-ої аеромобільної бригади Лонюком В’ячеславом та волонтерами Андрієм Луценко й Олегом Хоменко.

    На початку зустрічі згадали про нелегку долю української держави, про те, що історія українського народу – це шлях тривалої боротьби за національне, соціальне, духовне визволення. В  житті кожного народу є моменти, коли вирішується його доля, коли на арену життєвої боротьби має вийти сила, що візьме на себе відповідальність за майбутнє нації. І така сила зараз є – це люди, які захищають незалежність нашої держави, її територіальну цілісність.

     В’ячеслав Лонюк розповів присутнім про ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день в зоні бойових дій, демонстрував багато фотографій про бойові звитяги та побут своїх побратимів. Учні та вчителі задавали різноманітні питання. Зокрема, хлопцям було цікаво дізнатися про тактику ведення бою, види зброї, яку застосовують українські солдати. А дівчата пройнялися більше побутовими питаннями про облаштування тимчасового житла, забезпечення їжею та засобами гігієни. Але найбільше дітей та дорослих цікавило питання, коли закінчиться війна. Гості в один голос запевнили, що вона обов’язково закінчиться перемогою української армії, оскільки завдяки підтримці дітей та звичайних людей вони просто не можуть не відстояти право українців бути незалежним народом.

       Проникливими були і виступи волонтерів, які розповіли про те, чому вони не можуть стояти осторонь від подій в країні. Також вони були вдячні школярам за чергову акцію підтримки й передали слова подяки від солдатів за новорічні гостинці.

     Учні та педагогічні працівники подякували гостям за їх мужність, відвагу, патріотизм. Передали героям-бійцям малюнки, обереги та солодощі від хутірської громади. Учні 10 класу подарували жовто-блакитний прапор з побажаннями перемоги й словами підтримки.

     На завершення зустрічі дитячий ансамбль «Хуторяночка» подарував пісню «Про Україну», а учень 9 класу Пожидаєв Ростислав прочитав поезію Василя Симоненка «Задивляюсь у твої зіниці…», яка й до цього часу не втратила своєї актуальності.

Гостей проводжали бурхливими оплесками і вигуком «Героям слава!»

Члени гуртка «Пошук»

 

 

 

 

Переглядів: 218 | Додав: khutoru | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Этот сайт защищен «Site Guard»