Головна » 2018 » Червень » 13 » Пізнаємо рідний край мандруючи
11:30 AM
Пізнаємо рідний край мандруючи

Пізнаємо рідний край мандруючи

Відпочинок дітей в таборі має бути цікавим та захопливим. Тому, вихователі військово-патріотичного загону «Нащадки козаків», який функціонує в пришкільному таборі «Калинка» Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вирішили організувати екскурсії славетними місцями рідного краю. Адже спільні поїздки можуть мати не тільки розважальний, а й пізнавальний характер.

Першою мандрівкою стала екскурсія на Шаєву гору в село Нечаївка. Діти відвідали «Криницю совісті», зробили фото та смакували смачну козацьку кашу, яку самі приготували в цій чарівній місцині.

Пізнавальними були також екскурсії до Черкаських обласних музеїв: художнього та краєзнавчого.

У поїздці до парку «Сосновий бір», що в місті Черкаси, кожен отримав необхідну дозу естетичного задоволення від споглядання кам’яних скульптур та природного ландшафту. Також діти поповнили власні фотоколекції для соціальних мереж.

Під час відвідування Головного центру підготовки особового складу державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в смт. Оршанець хлопці та дівчата познайомилися з основними видами діяльності прикордонників, оглянули навчальні класи з підготовки фахівців, які нестимуть службу на рубежах рідної держави. Спробували себе в ролі митника, який перевіряє документи осіб, що перетинають кордон. Запамяталася й екскурсія до Центрального музею ДПСУ. Особливо вразили експонати в залі «Історія козацтва».

Велику кількість фотографій привезли з оглядового майданчику, що знаходиться біля села Панське на черкаській дамбі. На фото велич дніпрової води, її мінлива волелюбність, зелені острівці й безмежні простори гармонійно поєдналися із сучасними інсталяціями.

Обмінюючись враженнями, кожен відзначив, що природа рідного краю – це не лише краса пейзажів, а й стан душі, надзвичайно гостре відчуття справжньої Батьківщини, яке довго і трепетно зберігатимуть в собі довгі роки. З цього й починається відчуття себе як громадянина-патріота.

Всі поїздки видалися на славу! Стомлені, але безмежно щасливі, з неймовірним багажем вражень та знань поверталися додому діти, прокручуючи в голові найприємніші моменти мандрівок.

А ми, вихователі, сподіваємося, що зробили відпочинок дітей у пришкільному таборі незабутнім.

Вихователі: Людмила Михайлова

та Олексій Іщенко

Переглядів: 524 | Додав: khutoru | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Этот сайт защищен «Site Guard»