Головна » 2015 » Листопад » 2 » Вітаємо з перемогою у Конкурсі молодіжних волонтерських проектів!!!
5:25 PM
Вітаємо з перемогою у Конкурсі молодіжних волонтерських проектів!!!

28 жовтня 2015 року у Міністерстві освіти і науки України підбили підсумки Конкурсу молодіжних волонтерських проектів за 2014 рік.

У рамках конкурсу відбувся круглий стіл на тему «Патріотичне виховання в закладах освіти та через практичну волонтерську діяльність», у якому взяли участь представники Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, громадських організацій, волонтерського руху, переможці  конкурсу.

Учасники заходу обговорили питання волонтерського руху та патріотизму в Україні.

            

Заступник директора Інституту модернізації змісту освіти МОН України Казимир Левківський привітав переможців конкурсу молодіжних волонтерських проектів за 2014 рік  і повідомив, що близько 200 робіт з усіх регіонів країни було подано на конкурс. Журі конкурсу визначило сім найкращих волонтерських проектів, серед яких проект «Пишаюся тим, що я українець», Хутірської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради Черкаської області. Предсталяли нашу школу педагог соціальний Михайлова Людмила Олексіївна і учениця 10 класу Головченко Владислава, які отримали диплом переможців в номінації «Освітній проект». Бажаємо успіху і наснаги.

                                            

Переглядів: 413 | Додав: khutoru | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Этот сайт защищен «Site Guard»