Головна » 2018 » Березень » 19 » З 12.03. – 16.03.2018 року в Хутірській ЗОШ проходив тиждень української мови та літератури.
1:19 PM
З 12.03. – 16.03.2018 року в Хутірській ЗОШ проходив тиждень української мови та літератури.

Тиждень української мови та літератури проходив за планом, з яким учні

були о знайомлені заздалегідь, щоб підготуватись.

13.03.2018 року відбувся «Конкурс Шевченкознавців» для учнів 10 класу, на якому учні змагалися за звання найкращого знавця життя і творчості письменника. Захід був проведений  у форматі телевізійної гри «Найрозумніший». Перемогу здобула Сизоненко Анна.

14.03.2018 учні 5-7 класів взяли участь у конкурсі читців.Враховувалась артистичність, виразність декламування, вміння передати настрій ліричного героя.

        Наступного дня команди 7 і 8 класів проходили маршрут квесту, виконуючи завдання з української  мови і літератури. Обидві команди рухалися досить швидко і чудово застосовували набуті знання,  отримуючи нові підказки. Та все ж на останніх секундах перемогу здобула команда 8 класу.

        

         16. 03.2018 учні 5і 6 класу взяли участь у вікторині з української мови.

На завершення  тижня  відбувся загальношкільний концерт, де учні школи вкотре продемонстрували свої таланти, виконуючи поетичні та музичні твори, інсценізації.  Наприкінці було підведено підсумки проведеної роботи і відзначено грамотами кращих учасників тижня.

      

              Вважаємо , що тиждень української мови та літератури пройшов на достатньому рівні. Вдалося залучити до активної роботи всі учнівські колективи. Виходячи із поставленої мети, слід зазначити, що учні отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.

Переглядів: 164 | Додав: khutoru | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Этот сайт защищен «Site Guard»