Головна » 2015 » Лютий » 13 » Знати історію – значить творити майбутнє
8:24 PM
Знати історію – значить творити майбутнє

 Окреслюючи перспективи майбутнього, ми повинні вдивлятись в минуле, черпати з нього той безцінний скарб, який не дасть загубити головне – любов до Батьківщини. Адже любов до країни починається з любові до рідного краю, села чи міста, батьківської хати, школи, до якої протоптана стежина. Знати ж історію свого краю – значить творити майбутнє.

5 лютого – день визволення Черкаського району від фашистських загарбників. З цієї нагоди в Хутірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів і відбулося літературно-музичне свято «Пісні вільної України». Учні почули розповідь про звільнення села Хутори, міста Черкаси та всього Черкаського району. За цифрами втрат – людські непрожиті долі, за цифрами звершень – перемога народу. І саме про наш народ, про Україну звучали підготовлені учнями пісні, які були присвячені як минулим, так сучасним подіям.   

Особливі почуття викликали пісні «Повертайся живим» у виконанні учениць 10 класу та «Балада про мальви», яку заспівала учениця 11 класу Ігнатенко Руслана. Тому й хвилина мовчання за загиблими в роки минулих воїн та теперішньої антитерористичної операції була зі сльозами на очах. Проникливо прозвучала у виконанні одинадцятикласниці Куценко Тетяни поезія В.Баранова «До українців» з роздумами про національну свідомість. А події сьогодення підтверджують, що сучасних українців неможливо перетворити в рабів з синдромом меншовартості, що ми, за словами Павла Тичини, «єсть народ, якого Правди сила ніким звойована ще не була»!

Людмила Веженкова, педагог-організатор

Переглядів: 224 | Додав: khutoru | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Этот сайт защищен «Site Guard»