Головна » Статті » Мої статті

Слава козацька не вмре, не загине!

13 жовтня 2017 року в рамках заходів з відзначення Дня українського козацтва в Хутірській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося знайомство учнів 5-11 класів з мистецтвом  Українського бойового гопака. На зустріч зі школярами завітали вихованці Черкаської школи бойового гопака, їх керівник Проценко Олександр та тренер – Ярослава Проценко. Свій флеш-моб «Козаки та їхня зброя» вони розпочали з презентації діяльності своєї школи. Розповідь керівника тісно перепліталася з історичними фактами про українських козаків та їх перемоги над татарською навалою, легендами та переказами про покровительку українських козаків Пресвяту Богородицю. Учні в свою чергу згадали про ікону «Покрови», яка є оберегом козаків, їх заступницею.

Вихованці школи продемонстрували різні напрямки бойового гопака: спортивний, оздоровчий, фольклорно-мистецький та бойовий. Вражаючими були двобої-забави (вправи зі зброєю) з використанням шабель, батогів, булав, списів, серпів, ціпів, топірців, палиць, корчів.

В кінці зустрічі гості та учні обмінялися інформацією та знаннями з історії козацтва. Згадали про козаків-вояків, пластунів та характерників. Побажали один одному сили духу, творчих злетів та привітали присутніх в залі з Днем захисника Вітчизни!

Також в школі було проведено «Козацькі забави» для учнів початкових класів та збірних команд 5-10 класів.

   

Категорія: Мої статті | Додав: khutoru (2017-11-09)
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Этот сайт защищен «Site Guard»